Company

Circle KSee more

addressAddressAlabama, United States

Job description

TY TROSZCZYSZ SIĘ O NASZYCH KLIENTÓW, MY TROSZCZYMY SIĘ O CIEBIE

Rozglądasz się za nowymi możliwościami? A może szukasz pierwszej pracy, dodatkowego zarobku lub nowego kierunku zawodowego? Jakikolwiek jest Twój cel, możemy dążyć do niego wspólnie!

Pracując z nami możesz mieć pewność, że polegamy na Twoich umiejętnościach i doświadczeniu. Wierzymy, że nasza różnorodna i włączająca kultura pomaga nam stworzyć niesamowitą atmosferę, w której każdy czuje się mile widziany.

Podoba Ci się? Więc zdecydowanie powinniśmy porozmawiać!Wypróbujnasznowy sposób aplikacji bez CV!

Sprzedawca na stacji paliw Circle K

Jakie są nasze oczekiwania?

·Zaangażowanie i chęć do pracy

·Otwartość i komunikatywność

·Pozytywne nastawienie

·Doświadczenie sprzedażowe jako dodatkowy atut - jeśli go nie masz, wszystkiego Cię nauczymy :)

Jakie będą Twoje zadania?

·Obsługa klienta

·Aktywna sprzedaż

·Przygotowywanie produktów z naszej oferty gastronomicznej

·Dbanie o estetykę, porządek i czystość na stacji

·Przyjmowanie dostaw i uzupełnianie towaru

Co możemy Ci zaoferować?

·Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·Wynagrodzenie obejmujące podstawę oraz premie i dodatki za pracę w święta i zmiany nocne

·Systemy premiowe od pierwszego dnia pracy

·Podwyżkę co roku

·Bogaty pakiet socjalny m.in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, karnet sportowy, bony okolicznościowe, pożyczki, zapomogi, zniżki pracownicze na towary oraz usługi oferowane na stacji, bezpłatna kawa w czasie pracy

·Program Wsparcia Pracowników dla Ciebie i Twoich najbliższych - bezpłatne porady psychologiczne, zawodowe, prawne i finansowe

·Program Rekomendacji Pracowników - premia za polecenie znajomego do pracy

·Szkolenia wdrożeniowe (w tym e-learningi i interaktywna mobilna gra szkoleniowa CK New Star)

·Liczne, wartościowe szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy i osobisty

·Nagrody i gadżety firmowe za indywidualne osiągnięcia i wyróżniającą postawę

·Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami, imprezy integracyjne

·Pracę w systemie zmianowym i elastyczny grafik umożliwiający pogodzenie pracy z nauką lub innymi obowiązkami

·Możliwość awansu i kontynuowania dalszej kariery w ramach struktur firmy

Miejsce pracy:

Jeżeli pracownik jest zatrudniony w niepełnym miesięcznym wymiarze czasu pracy, wysokość minimalnego wynagrodzenia ustala się w kwocie proporcjonalnej do liczby godzin pracy przypadającej do przepracowania przez pracownika w danym miesiącu, biorąc za podstawę wysokość minimalnego wynagrodzenia ustalonego na podstawie ustawy. Do tej podstawy nie wlicza się wynagrodzenia za pracę w godzinach nadliczbowych i dodatku do wynagrodzenia za pracę w porze nocnej.

*Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Refer code: 8938568. Circle K - The previous day - 2024-04-08 12:00

Circle K

Alabama, United States
Jobs feed

Weekend Technician/Monitor - SUD Treatment Facility

Sadler Healthcare, Inc.

Los Angeles, CA

$18 an hour

Monitor Tech/Unit Secy (ICU) - PT 12hr Days

Chapman Global Medical Center

Orange, CA

$42K - $53.2K a year

Echo Technician

Astrana Health

San Gabriel, CA

$89.3K - $113K a year

Physical Education Teacher

Champaign Unit 4 School District

Chicago, IL

$35 an hour

Echocardiographer

Optum

Long Beach, CA

$28.03 - $54.95 an hour

Early Childhood Education Teacher

Kiddieland Ece